Kullanıcı İşlemleri
 Kullanıcı Ad   :
  Şifre  :
  Üye Ol!  

İndirimli Ürünler
               
Fiyat : 165 TL (KDV Dahil)
               
Fiyat : 165 TL (KDV Dahil)
               
Fiyat : 140 TL (KDV Dahil)

Bilmeniz Gerekenler
ÜRÜNLER HAKKINDA

Continental lastik tüm otomobil türlerini inceleyip her aracın modeline, ağırlığına uygun olarak lastik üretmektedir. Yüksek performanslı araçlar için özel olarak ürettiği, sürüş esnasında  daralan, frenleme esnasında genişleyen özel tabanlı lastikleri sürücülerin güvenliği ve rahat yolculuk yapmaları için tasarlanmıştır. Virajlarda daha yüksek esneklik sağlayan ve daha kısa fren mesafesi özelliği sağlayan bu lastik uzun süreli araç kullananlar ve vakti az olan sürücüler için idealdir. Tasarıma düşkün olanlar içinse asimetrik sırt deseni bulunan Continental lastiğin özel kenar tasarımı nedeniyle keskin virajlar sizin hakimiyetinizdedir. En önemli özelliklerinden biri ise özel iç dizaynı sayesinde kızaklamayı önlemesidir. 
 

 Continental kış lastiği ise kış aylarında kar yağdığında üstün fren sağlayarak yüksek güvenlikli olarak üretilmektedir. Ayrıca sürüş sırasında buzdan ve kardan etkilenmeden yüksek çekiş özelliği sunmaktadır. Kızaklama özelliğinin geliştirilmesi nedeniyle sulu ve çamurlu zeminlerde rahatça sürüş sağlamaktadır. Aynı zamanda kuru zeminlerde de ıslak zeminlerdeki kadar yüksek performans sağlamaktadır.

 

Minibüs ve kamyonet lastiği olarak üretilen lastik ise; uzun yol yapan kamyonet ve minibüsler için idealdir. Uzun süre kullanım sağlaması açısından da müşterilerimize tasarruf sağlamaktadır. Islak zeminlerde sağladığı yol tutuşuyla da güvenliği yüksek seviyededir. Kızaklama direnci yol tutuşunu en üst seviyelere çıkarmaktadır.  Özel yapılan tasarımı yanak zedenlenmelerine karşı direnç sağlamaktadır. Yolculuk esnasında sesinin az çıkması ise konfor düşkünü sürücülere hitap etmektedir. Gizlilik Sözleşmesi | Hakkımızda | İletişim | İptal-İade Şartları | Tüketici Hakları | Banka Hesapları
2010 © Tüm Hakları Saklıdır.
Bu web projesinde siz müşterilerimize Continental bayi olarak görev yaparak kolaylıklar sunmaktayız. Continental lastik çeşitlerinin detaylı olarak incelenmesini sağlayarak en hızlı biçimde sizlere ulaştırmak proje hedefimizdir. Continental lastik fiyatları nı sizlere sunarak ödeme kolaylıklarından yararlanmanızı ve online olarak almanızı sağlamaktayız. Üye olarak kayıt olduğunuz sitemizden kategorilere ayrıkmış olan oto lastik çeşitleri sizlere kolay erişim sağlayacaktır. Tüm continental fiyat listesi için ise firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.